WORK4OUT
City Edition -WCe

je obchodním označením konstrukční a výrobní edice určené do městských částí. Vhodné pro obce, města ale i školy, výcviková střediska a další. City edition je to nejlepší, co Vám můžeme do městského provozu nabídnout. Robustní provedení “antivandal” tvořené pevnými spoji, znesnadněná demontáž. Vysoce kvalitní a stabilní nerezové hrazdy, dvousložkový  základový nátěr, vysoká kvalita povrchových úprav. To je to co charakterizuje Work4out edici WCe.
Image
Image

WORK4OUT
EASY Edition -WEe

je obchodní označení konstrukční a výrobní řady určené všude tam, kde klient řeší cenu. Abychom dosáhli příznivější ceny, je konstrukce vyrobena z jeklů v jakosti S235JR se zaručitelnou svařitelností. Standardní půdorys čtverce nebo obdélníku. Jednodušší jeklové provedení, kvalitní cenově přijatelné materiály, použití ocelových hrazd. To jsou typické rysy vysoce konkurečně schopné řady WEe.

WORK4OUT
HOME Edition -WHe

je obchodní označení konstrukční a výrobní edice určené pro domácí využití. Charakteristickými rysy je vysoká kvalita použitých materiálů. Kompatibilita jednotlivých prvků a komponent. Pro domácí využití nezbytná jednoduchá montáž. Samozřejmostí je záruční a následný pozáruční servis a doplňkové služby. To jsou charakteristické prvky a znaky Workoutu s označením WHe..
Image
Image

WORK4OUT
Warrior Edition -WWe

Naše workoutové konstrukce stále častěji doplňujeme o warrior prvky, které se začínají těšit velké oblibě. Mladí lidé obdivují soutěže typu american ninja warrior nebo její japonské verze. Vyslyšeli jsme přání zákazníků a tyto prvky zařadili do výroby.

Chcete workoutové hřiště? Zavolejte nám nebo napište!