Co Vám můžeme nabídnout ?

Stavíme workoutová hřiště pro všechny věkové kategorie. Nabízíme hřiště pro veřejnost i pro domácí využití. Naše hřiště jsou vhodná pro města, obce, školy, výcviková střediska. Workoutovou sestavu Vám postavíme i do vhodných prostor Vaší zahrady, či domu. Naše workouty obsahují profesionální cvičební prvky, ale i dětské komponenty či prvky pro vyšší věkové kategorie. Dodáváme a instalujeme rovněž doplňky Vašeho hřiště, jako jsou lavičky, pergoly, altány, zástěny, odpadkové koše, informační tabule. Realizujeme chodníkovou úpravu, trávníky apod.
Project image

WORK4OUT
City Edition

je obchodním označením konstrukční a výrobní edice určené do městských částí. Vhodné pro obce, města ale i školy, výcviková střediska a další.

WORK4OUT
Easy Edition

je obchodní označení konstrukční a výrobní řady určené všude tam, kde klient řeší cenu a prostor pro výstavbu.

Project image
Project image

WORK4OUT
Home Edition

je obchodní označení konstrukční a výrobní edice určené pro domácí využití.

WORK4OUT
Warrior Edition

Naše workoutové konstrukce stále častěji doplňujeme o warrior prvky, které se začínají těšit velké oblibě.

Project image
Project image

PARK4OUR
City Edition

Na základě poptávky zákazníků jsme do naší nabídky zařadili parkourové varianty hřišť. Parkourové překážky jsou vyrobeny z litého betonu a prvotřídních ocelových profilů.

WORK4OUT
Konstrukční prvky

Project image
Project image

Doplňky hřišť

Projekty WORK4OUT a PARK4OUR

vznikly ze spojení více jak desetileté praxe ve strojírenství a stejně dlouhé zkušenosti v oblasti sportu a fitness. Jsme českým výrobcem, který na trh přináší workoutová a parkourová hřiště ve svém originálním pojetí. Netvrdíme, že jsme vymysleli workout či parkour nebo komponenty určené k tomuto cvičení. Jde jen o naši vlastní koncepci těchto hřišť. Naše workoutové a parkourové komponenty jsou vhodné jak k externímu tak vnitřnímu použití.